RXR-YC25000BD Вибухозахищений робот для пожежогасіння, димовидалення та розвідки
Короткий опис:
Деталі продукту
Теги продукту
Огляд продукту
Сфера застосування
Пожежна рятувальна служба на великих нафтогазових та хімічних підприємствах
Тунелі, метрополітени тощо схильні до обвалів і потребують доступу рятувальників та пожежників.
У середовищі рятувальних робіт є витік легкозаймистого газу, рідини, можливий вибух.
Рятувальні роботи в середовищі диму, токсичних та шкідливих газів
Характеристики продукту
1.★ Використання куріння
2. Виявлення ★ токсичних та шкідливих газів
8 газів та 2 параметри навколишнього середовища
3.★ тяга: N 6500
4.★ Хмарна платформа мережі доступних роботів
Ключові технічні показники
4.1 Роботи:
2. Модель: RXR-YC25000BD
7. Живлення: Електрична, потрійна літієва батарея
8. Розмір: довжина 1964 мм × ширина 1298 мм × висота 1543 мм (цей параметр відповідає звіту про перевірку Національного центру нагляду та інспекції якості пожежного обладнання)
9. Діаметр рульового керування: 2130 мм (цей параметр відповідає звіту про перевірку Національного центру нагляду та перевірки якості пожежного обладнання (CNPC)
10. Вага: ≤ 870 кг
12.★ відстань перетягування: ≥100 м (перетягування двох повних водяних поясів DN80))
16. Висота над головою: ≥250 мм (цей параметр відповідає звіту про перевірку Національного центру нагляду та інспекції якості пожежного обладнання)
17.★ Відстань від землі: 194 мм (Цей параметр відповідає звіту про перевірку Національного центру нагляду та перевірки якості пожежного обладнання (NCQPC)
28. Термінал керування: Ручний цифровий інтегрований термінал дистанційного керування
4.2 Роботизована система димовидалення:
1. Вихлопна машина: Вихлопна машина Redel
4.★ Димовидалення CITIC Висота над рівнем моря: 1210 мм
6. Інтерфейс для води: швидкий штекер DN80 японського виробництва
7.★ Режим водіння: водний їзда
4.3 Роботизована розвідувальна система:
2. Висота підйому ★ вибухобезпечної підйомної платформи: початкова висота: 1326 мм, висота підйому 2133 мм
CH4: ОБ'ЄМ 0-100 відсотків
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Діапазон температур: від -25°C до 60°C
Діапазон вологості: від відносної вологості до 90 відсотків, відносна вологість 0 відсотків
4.4 Сприйняття відео та аудіо роботом:
3. Пікселі камери: мільйон HD-зображень, роздільна здатність 1080p, широкий кут 60°
4.★ Рівень захисту камери: IP68
5. Технічні вимоги до збору звуку: дистанційне захоплення польового звуку, легке для розуміння положення людей, що потрапили в пастку, відстань захоплення 5 метрів, діапазон частот 20 Гц ~ 20 кГц, чутливість ≥40 дБ
4.5 Параметри конфігурації терміналу дистанційного керування
1. Розміри: 410*310*70 мм (без висоти коромисла)
2. Повна вага: 6,5 кг
4. Платформа системи керування: операційна система windows7
5. Години роботи: 8 год
10. Перемикач підйому системи розвідки керування: Так, перемикач точки самоскидання
11. Відеоперемикач: Так, перемикач точки самоскидання
12. Функція автоматичного буксирування: Так, перемикач точки самоскидання
13. Функція керування освітленням: так, перемикач точки самоскидання, самоблокувальна реакція ПК
4.6 Функціональність Інтернету:
1. Функція GPS: GPS-локація, можна запитувати трек
4.7 Інше:
Конфігурація продукту
2. Портативний термінал дистанційного керування ×1
3. Зарядний пристрій для кузова автомобіля (54,6 В) × 1 комплект
4. Зарядний пристрій для пульта дистанційного керування (19,6 В) × 1 комплект